9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Оголошено тендер на впровадження електронного квитка за 10 млн євро

ЛКП «Львівавтодор» оголосило міжнародний тендер на впровадження у Львові електронного квитка для оплати проїзду у всьому міському транспорті.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Оголошення про тендер у п’ятницю, 16 листопада, опублікували на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку, який і надав кредит у сумі 10 млн євро на впровадження електронного квитка.

Контракт включатиме проектування, обладнання, програмне забезпечення, апаратні засоби, системи впровадження та інтеграційні послуги, а також послуги з технічного обслуговування.

Для впровадження електронної системи оплати проїзду передбачено закупівлю електронних квитків, зчитувачів з них на 1000 одиниць транспорту (725 автобусів, 150 трамваїв, 125 тролейбусів), ручні засоби контролю, а також розробку веб-сайту та мобільних додатків. Проект також передбачає створення диспетчерської системи, яка включає маршрути, розклади та GPS-відстеження, а також можливість здійснювати, як електронну, так і готівкову оплату.

Тендер відбуватиметься у два етапи. Перший етап – це подання технічних пропозицій без кошторисів. Пропозиції прийматимуть до 15 січня 2019 року. До другого етапу допустять лише ті компанії, пропозиції яких відповідатимуть усім вимогам закупівлі. При цьому компанії-учасниці тендеру повинні будуть сплатити тендерну гарантію у розмірі 200 тис євро. На цьому етапі компанії окрім технічної частини також пропонуватимуть свої ціни на реалізацію проекту.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають