9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Обсяг інвестицій у підприємства Миколаївщини протягом 3-х кварталів 2017 року становив 7,4 млрд грн

За підсумками 9 місяців 2017 року індекс капітальних інвестицій зріс до 106,4% на відміну віж 82,7% у І кварталі

За цей період у розвиток економіки Миколаївської області спрямовано 7,4 млрд грн  капітальних інвестицій. Такий високий показник став наслідком введення в дію частини великих об’єктів, а саме: заводу з переробки томатів у Снігурівському районі і реконструкції тепличних комплексів у Вітовському районі (ФГ «Органік Сістемс»); реалізації другого етапу реконструкції та модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу “НІБУЛОН” і будівництво перевантажувального терміналу для перевалки зернових та олійних культур і олійноекстракційного заводу у м.Миколаєві; будівництва на території Миколаївського морського порту нових потужностей комплексу з переробки олійних культур та ін.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Миколаївської ОДА

Також впродовж січня-вересня 2017 року інвестиції в промисловості вкладались підприємствами: ВП “Южноукраїнська АЕС”, Миколаївський морський порт, ДП “Спеціализований морський порт “Октябрьск”, ТОВ МГЗ, СП ТОВ “Промінь”, ПСП “Агрофірма “Роднічок”, ТОВ “Вітряний парк Причорноморський”, ДП “НАРП”, ПАТ “Миколаївський комбінат хлібопродуктів”, ТОВ “МСП “Ніка-Тера” та інші підприємства.

У розрахунку на одну особу постійного населення в області за цей період освоєно 6391,7 грн капітальних інвестицій, що на 5% більше ніж в середньому по Україні.  Основним джерелом капітальних інвестицій стали власні кошти підприємств: їх частка зросла з 59,6% до 83,5%, а частка кредитних коштів знизилася з 35% до 9,2%.

Вкладення держави та органів місцевого самоврядування у розвиток економіки області за цей період становили 5,3% загального обсягу інвестицій (або 386,6 млн грн), що у 1,6 рази більше ніж у січні-вересні минулого року.

Останні новини:

Зараз читають