9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Нова Пошта отримає майже 10 млн євро на будівництво терміналу у Хмельницькому

“Нова пошта” отримає 9,5 млн євро ЄБРР для будівництва терміналу в Хмельницькому

Компанія “Нова пошта” отримає кредит Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на будівництво сортувального термінала в Хмельницькому. Новий термінал буде оснащено сучасним обладнанням. Середня пропускна здатність становитиме до 8,5 тис посилок на годину. Будівництво терміналу триватиме протягом року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Реалізація проекту будівництва терміналу в Хмельницькому дасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% і знизити викиди в атмосферу на 1200 тонн на рік. В майбутньому терміналі також заплановані заходи з енергоефективності: установка сонячних панелей, LED-освітлення та інші.

Наша стратегія на найближчі п’ять років – принципово оновити інфраструктуру компанії для якості і швидкості. У наших планах побудувати сучасні автоматизовані сортувальні термінали в семи ключових містах України. Першим ми вибрали Хмельницький, оскільки це транспортний вузол національного масштабу, транзитний пункт між західним регіоном і рештою країни, – сказав співвласник ” Нової Пошти ” В’ячеслав Клімов.

В компанії очікують, що ефект від будівництва терміналу клієнти компанії відчують вже в 2019 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають