9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Німецька компанія Kreisel збудує на Львівщині другий завод з виробництва будівельних сумішей

У селі Піски Щирецької тергромади німецька компанія Kreisel збудує завод з виробництва сухих будівельних сумішей.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Варіанти Львів.

Німецька компанія Kreisel збудує другий завод з виробництва сухих будівельних сумішей у Львівській області у селі Піски Щирецької тергромади.

У четвер, 12 серпня, компанія Kreisel закладе перший камінь у будівництво нового заводу німецького концерну Fixit Gruppe.

“Це буде початком будівництва другого заводу з виробництва сухих будівельних сумішей ТОВ “Крайзель” − будівельні матеріали” у Львівській області. Після офіційного відкриття, промов представників компанії та гостей заходу заплановано відкриття  арт-скульптури та проведення екскурсії територією майбутнього заводу, після якої перші особи компанії дадуть відповіді на запитання представників преси” − йдеться в повідомленні пресслужби тергромади.

Зазначимо, компанія Kreisel належить до німецького концерну Fixit Gruppe та має понад 600 співробітників, 10 заводів, представництва у 9 країнах Центральної та Східної Європи Kreisel. Перший завод в Україні компанія відкрила у 2008 році у Фастові Київської області.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що компанія «Фіднова» відкрила на Львівщині найбільший в Україні завод із виробництва кормових добавок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають