9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Німеччина інвестує $10 млн у розвиток малих і середніх підприємств України

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) внесе $ 10 млн в інвестиційний фонд для малих і середніх підприємств України, повідомляє посольство Німеччини в Україні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє прес-служба посольства в понеділок, фонд Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) полегшить підприємствам малого і середнього бізнесу країни доступ до довгострокового фінансування.

Цим участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку. Участь Німеччини є сигналом для інших приватних і інституційних інвесторів, – йдеться в повідомленні посольства.

У диппредставництві розповіли, що фонд інвестує в орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, в IТ, легку і харчову промисловість, а також в підприємства електронної торгівлі та сферу охорони здоров’я.

У німецькому посольстві уточнили, що фінансується фонд, в першу чергу, орієнтується на малі і середні підприємства, які потребують капіталу для власного зростання і, як показує досвід, створюють багато нових робочих місць.

Німецькі дипломати додали, що є наміри довести капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до $ 150 млн.

Останні новини:

Зараз читають