9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Нібулон у 2019 році здійснить низку інвестиційних проектів

У планах компанії на 2019 рік продовження будівництва зернових терміналів, а також розбудова власного флоту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Latifundist

Пріоритетними для компанії у 2019 році залишаться будівництво нових перевантажувальних терміналів. Так 12 жовтня 2018 року розпочалося будівництво нового потужного терміналу в селі Тернівка Запорізької області. Високотехнологічний перевантажувальний термінал буде введений в експлуатацію вже в липні 2019 року. Нове підприємство забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет. Сума інвестицій у будівництво складає $ 19 млн. Крім перевантажувального терміналу в селі Тернівка, в липні 2019 буде побудований аналогічний об’єкт в Дніпропетровській обл.

На перевантажувальному терміналі філії «Голопристанська», буде збільшено обсяг зерносховищ на 20 тис. тонн, а також розширено потужності з приймання рису.

У листопаді 2018 року кранове господарство суднобудівного заводу «НІБУЛОН» поповнилося новим більш потужним краном німецької фірми Liebherr. Кран буде введений в експлуатацію вже на початку 2019 року та стане сполучною ланкою між новим збірно-секційним цехом заводу і стапельним майданчиком.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають