9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

На Волині інвестують 30 млн грн в запуск кондитерської фабрики

У фабрику “Луцьккондитер”, яка знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років, інвестують до 30 млн грн

Компанія ТОВ “Весктонд” хоче відновити підприємство. У 2018 році, коли закінчаться майнові розгляди, планується почати повноцінне відродження кондитерської фабрики, пише Volyninfo.com

Зараз кондитерська фабрика в занепаді, там працює всього 16 чоловік і 25 чоловік, який управляють компанією.

Юрист Микола Бляшин, що представляє інтереси “Вестконда” зазначив, що зараз йдуть судові розгляди, проте судові рішення – на стороні компанії “Вестконд”.

Він розповів, що “Луцьккондитер” знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років. Фабрика отримала від банків кредити на великі суми та не змогла повернути їх. Частина нерухомого майна була продана. Практично все майно було закладено в банках. На сьогодні частина будівель (приблизно 40%) належить компанії “Вестконд”, частина – попередньому власнику.

Директор компанії “Вестконд” Віктор Ніжгородцев зазначив, що в фабрику почали інвестувати та вже підготували “поле”, щоб швидко реалізовувати продукцію.

За його словами, на 2018 році заплановані інвестиції в розмірі 25-30 млн грн.

Так, планується запустити лінію цукерок, помадну лінію, лінію цукрового печива, бісквітний цех, цех замовної продукції. Також буде функціонувати фруктовий і грильяжні цехи.

Відзначається, що потужності фабрики складають майже 400 тонн продукції на місяць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають