9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

“Молочний альянс” інвестує понад 200 млн грн в екологію та виробництво

Група компаній «Молочний альянс» у 2019- му році планує інвестувати понад 200 млн грн в очисні споруди та у придбання нового обладнання для своїх заводів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Основні проекти – це очисні споруди в Пирятині і Яготині, фасувальне обладнання в Баштанці і на заводі дитячого харчування, вакуумний випарник в Золотоноші, — повідомив голова наглядової ради ГК Сергій Вовченко

«Молочний альянс» вже встановив в цьому році на Баштанському сирзаводі лінію для випуску продукції в поліетиленовій пляшці різного об’єму (молоко, кефір, йогурт). Виробництво планують запустити вже наприкінці цього місяця. Інвестиції в нову лінію склали 1,2 млн євро.

На Яготинському маслозаводі «Молочний альянс» в кінці липня запрацює нова лінія з виробництва кисломолочних сирів. А у наступному році тут встановлять нову фасувальну лінію для сирної продукції вартістю близько $ 1 млн.

У Пирятині ми запустимо очисні споруди в листопаді 2019 року, в Яготині цьому році завершимо перший етап, а другий – навесні наступного року. Таким чином, всі наші підприємства будуть відповідати вимогам, — додав Сергій Вовченко

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають