9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Міжнародному аеропорту в Білій Церкві бути

Проект створення у Білій Церкві міжнародного аеропорту з вантажним терміналом активно презентується закордоном.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ZAMMLER GROUP.

Створення міжнародного аеропорту із вантажним митним терміналом було оповите численними прогнозами щодо перспектив розвитку.

На сьогоднішній день основні ініціатори реалізації даного проекту, а саме Міністерство інфраструктури України, КП “БВАК” та ZAMMLER GROUP, займаються просуванням та пошуком потенційних міжнародних інвесторів.

22-26 жовтня поточного року представниками МІУ проект був презентований в Женеві на World Investment Forum 2018. Його презентація викликала інтерес з боку представників інвестиційних груп Німеччини. В результаті, представників МІУ запросили взяти участь у Investment Exhibition (IME) 2019 у Франкфурті, яка буде присвячена інвестиційним проектам з усього світу, в т.ч. і України. А вже в листопаді цього року білоцерківський проект буде представлено на головній виставці Китаю – Shanghai Import Expo 2018 в рамках Інвестиційного дня України. Сподіваємось, що цей масштабний захід принесе довгоочікувані плоди.

В ZAMMLER GROUP впевнені, що на результати сумісної роботи довго чекати не доведеться. Вигідне географічне розташування і розвинена інфраструктура аеропорту посилюють його привабливість для іноземних інвесторів. В майбутньому – це потужний стратегічний об’єкт міжнародного значення. 

АвторZAMMLER GROUP

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають