9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Миколаїв додатково отримає 330 млн грн завдяки портовій концесії

Пілотний концесійний проект в порту Ольвія дозволить Миколаєву отримати додатково 330 млн грн

Сукупний економічний ефект для місцевих бюджетів від реалізації концесійного проекту з будівництва інвестором нового терміналу в найближчі 7 років складе не менше 330 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

У порівнянні з 2015 роком відрахування до місцевих бюджетів підприємствами, що працюють в порту Ольвія, а саме адміністрацією порту та стивідорної компанією збільшилися майже на 35%. У 2017 році вони склали понад 32 млн. грн. Всього в порту Ольвія працює приблизно 820 миколаївців, – зазначив начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров.

Разом з тим наприкінці цього та на початку наступного року буде введено в експлуатацію новий морський термінал компанії «Євровнешторг», який передбачає створення 140-150 нових робочих місць і збільшення річного обсягу перевалки зернових вантажів – до 4 млнтонн.

Також очікується проведення конкурсу з передачі в концесію майна державної стивідорної компанії «Ольвія». За підрахунками спеціалістів реалізація проекту дозволить збільшити відрахування в бюджет Миколаєва на 241 млн грн до 2025 року.

Умовами концесійного проекту передбачається окремий внесок інвестора в обсязі 5% від обсягу капітальних інвестицій на розвиток транспортної інфраструктури міста. Зокрема, розглядається можливість будівництва шляхопроводу в Корабельному районі міста.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають