9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

МАУ поповнила свій парк третім Boeing-777

До Міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибув третій широкофюзеляжний далекомагістральний Boeing 777-200ER.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Fly UIA.

Повітряне судно офіційно зареєстровано в Україні під номером UR-GOC та вже почало виконувати польоти з Києва до Нью-Йорка, Пекіна та Бангкока.

blank
Boieng-777-200ER Міжнародних авіаліній України у аеропорту Нью-Йорка

Пасажирська ємність літака становить 361 крісло в трикласній компоновці салону з кабінами бізнес, преміум-економ та економ-класу.

На борту літака для кожного пасажира доступна індивідуальна розважальна система, яка вмонтована в спинку кожного крісла, та має широке контент-меню з більш ніж 80 фільмів, телевізійних шоу, мультфільмів, а також кінотворів українських режисерів. А індивідуальні розетки і USB-модулі допоможуть підтримати рівень заряду електронних пристроїв на час всього польоту.

Окрім розважальної системи, широкий функціонал мультимедійної системи дозволяє відстежувати маршрут літака в реальному часі на інтерактивній 3D-карті з сенсорним управлінням, включаючи тривимірне зображення земної кулі, гід по 100 містах, у тому числі – 20 містах України, а також спеціальний додаток для дітей (Kids map – Animals).

Повністю оновлений салон літака, який обладнано сучасною системою освітлення Sky Interior, створює комфортні умови і особливу атмосферу для пасажирів під час польоту.

До кінця 2018 року авіакомпанія МАУ планує отримати ще один літак цієї модифікації.

АвторFly UIA

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають