9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Марганецький ГЗК збільшує інвестиції у будівництво цеху переробки шламів до 593 млн гривень

АТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (Марганецький ГЗК) збільшило фінансування будівництва цеху з переробки шламів марганцевої руди на 35 млн грн – до 593 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Рішення про збільшення фінансування проєкту було прийнято 12 квітня на нараді спостережної ради компанії.

Генеральний підрядник будівництва ТОВ «Максіпром груп» наприкінці 2020 року заявив про будівництво фабрики з перероблювання до 5 млн тонн шламів марганцевої руди та з продуктивністю до 1 млн тонн марганцевого концентрату на рік.

Зазначимо, початкова ціна робіт з будівництва нового цеху МГЗК, яка була зазначена у договорі підряду станом на 2018 рік, становила 435 млн грн. Надалі її неодноразово піднімали.

Довідка про Марганецький ГЗК

Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат – єдине в Україні та СНД підприємство, який веде видобуток марганцю підземним способом. У східній частині Нікопольського родовища марганцевих руд (на Грушевсько-Басанській ділянці), що розробляється, комбінат отримує до 80% своєї продукції.

Комбінат складається з п’яти шахт, двох кар’єрів (Басанського та Грушевського), збагачувальної фабрики та дослідницького промислового комплексу хімічного обладнання.

100% акцій ГЗК належать фізичним особам-акціонерам, четверо з них мають понад 5%.

Останні новини:

Зараз читають