9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

“М.В.Карго” залучила 37 млн ​​доларів у IFC на будівництво зернотермінала в порту Південний

blank
Фото: rbc.ua

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, входить до групи Світового банку) надасть компанії “М.В.Карго” кредит на 37 млн доларів для будівництва нового зернового терміналу в морському порту Південний.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

У фінустанові розраховують, що новий термінал буде сприяти тому, що Україна продовжить нарощувати експорт сільськогосподарської продукції і робити внесок у забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

Партнерами IFC і ​​”М.В.Карго” в цьому проекті вартістю близько 150 млн доларів є Cargill і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР). Новий термінал буде здатний перевалювати до 5 млн тонн зерна в рік.

Як вказує “М.В.Карго”, новий термінал повинен почати роботу навесні 2018 року. У березні 2017 будівництво терміналу вже реалізовано на 40% – зараз активно ведуться гідротехнічні роботи з днопоглиблення та будівництва причалу, а також повний комплекс наземних робіт.

Перевалочні потужності, а також 16-метрова глибина біля причалу, дозволять терміналу обробляти до 10% всього українського експорту зернових, прогнозують в “М.В.Карго”.

Останні новини:

Зараз читають