9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Київ шукає інвестора для будівництва канатної дороги через Дніпро

Київська міська державна адміністрація має намір провести конкурс з пошуку інвестора для будівництва канатної переправи через річку Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Проведення відповідного інвестиційного конкурсу передбачено розпорядженням КМДА №864.

Замовником реалізації цього проєкту визначено комунальне підприємство з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду Києва “Плесо”. На КП “Київське інвестиційне агентство” покладено розробку орієнтовних техніко-економічних показників і можливих передпроєктних пропозицій по об’єкту облаштування.

Попередньо довжина канатної переправи складе 530 метрів. Вона з’єднає правий берег Дніпра з Трухановим островом. Початок маршруту передбачається біля Арки дружби народів.

У КМДА зазначили, що проєкт канатної дороги є елементом рекреаційної інфраструктури та не передбачає будівельних та інших робіт, які можуть привести до руйнування, знищення чи пошкодження об’єктів культурної спадщини.

“Облаштування об’єкта інвестування буде здійснено з установкою збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаменту”, – додали в столичній міськдержадміністрації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають