9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Київ планує купити 40 нових трамваїв за 70 мільйонів євро

Депутати Київради проголосували за оновлення трамвайного парку столиці: в планах закупівля 40 нових трамвайних вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на abcnews.com.

За відповідне рішення проголосували 66 депутатів.

“За рахунок проєкту модернізації міського транспорту Києва шляхом залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку можна буде придбати 40 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метрів. Міжнародна фінансова організація може профінансувати 70 млн євро”, – відзначили в Київраді.

Планується закупити сучасні трамвайні вагони з низьким рівнем підлоги для зручності посадки та висадки пасажирів, пристосовані для обслуговування пасажирів з особливими потребами. Також в нових вагонах є можливість енергоощадження до 40% в порівнянні з чинним старим рухомим складом.

За даними “Київпастрансу”, протяжність трамвайних колій у Києві становить понад 230 км, на яких щодня курсують понад 300 трамвайних вагонів. Послугами комунального підприємства у 2018 році скористалися 389,9 млн пасажирів.

“Нормативний термін використання трамвайних вагонів становить 15 років, а фактично, більшість з них експлуатуються вдвічі довше. Тому надважливо придбати нові трамвайні вагони”, – відзначили в Київраді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають