Китайські інвестори готові брати участь в приватизації Укрпошти

10222
 • Великі китайські компанії зацікавлені в частковій приватизації Укрпошти, заявив гендиректор поштового оператора Ігор Смілянський.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бизнес.

  Як написав Смілянський в Facebook, він представляв компанію на саміті в Китаї, організованому CAINIAO, ключовою компанією в структурі Alibaba Group.

  “Склади Alibaba та її логістика будуються в Росії, Бельгії, Латвії, Естонії (і скоро в Африці), але не у нас. У мене були переговори з великими китайськими компаніями. Я зробив все, щоб їх переконати (і вони поки що готові) заходити та навіть брати участь у можливій приватизації Укрпошти, використовуючи цю можливість для себе, щоб зробити транзитний майданчик в Європу і Туреччину”, – повідомив Смілянський.

  “Alibaba любить працювати через партнерів і ділити ризики з ними. Але вони хочуть визначеності, зрозумілої стратегії та зрозумілих правил на митниці. Alibaba зараз інтегрує митниці різних країн світу щоб прискорити перевезення вантажів між країнами та зробити її “безшовною”, – пояснив він.

  За словами топ-менеджера, Укрпошта входить в топ-15 партнерів Alibaba у світі.

  Він вважає, що Україні “потрібно не відстоювати уявне “народне надбання і стратегічні активи”, а зрозумівши, що інвестувати в майбутнє стільки, скільки Китай, ми собі, мабуть, дозволити не можемо, постаратися знайти інший спосіб залишитися релевантними та конкурентоспроможними у світовій економіці — із залученням партнерів, у яких є або гроші, або технології, або і те, і інше”.

  Смілянський не вперше висловлюється за приватизацію Укрпошти, хоча б часткову. Для початку потрібно продати 25%-у частку, вважає він.


  Про допомогу проекту

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Кто его уполномочил вести переговоры о приватизации госпредприятия??

  2. Давайте спочатку знайдем цей” інший спосіб” триматися на плаву у світовій економіці а потім будемо розбазарювати те що залишилось і так і неясно куди підуть ці гроші

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here