9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.

Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко в ефірі Україна 24, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНІАН.

“Верховна Рада скасувала при імпорті електрокарів і ПДВ, і мито, і акциз. Цим законом насправді нічого не зменшили, а лише прирівняли виробництво автомобілів в Україні до їх імпорту. За моїм прогнозом, якщо все буде добре, то в Україну зайде китайський виробник електромобілів, який планує побудувати завод. Після чого електрокари стануть для українців доступнішими, тому що робоча сила дешева, електроенергія теж дешевша, ніж у Європі”, – зазначив Назаренко.

В Україні активно продовжується розвиток електричного транспорту. Так, за даними Федерації автопрому України, кількість реєстрацій електрокарів у першому півріччі цього року у порівнянні з першим півріччям 2020 року, зросла на 5% – до 3 тис. 550 автомобілів.

Під реєстраціями мається на увазі кількість первинних реєстрацій і реєстрацій легкових електричних автомобілів, привезених з-за кордону за посвідченням митниці або ВМД. Не увійшли в статистику перереєстрації і тимчасові реєстрації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають