9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

“Ковальська” побудує завод на Львівщині із виробництва сухих будівельних сумішей

У селі Розвадів Миколаївського району компанія “Ковальська” зведе завод із виробництва сухих будівельних сумішей потужністю понад 100 тис. тонн сухих будівельних сумішей на рік. Інвестиції в проєкт становитимуть близько 500 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zaxid.net.

Компанія побудує нове підприємство з виробництва сухих будівельних сумішей на території комплексу з виробництва силікатної цегли ТОВ «Розвадів Будматеріали» який придбала “Ковальська”. Комплекс площею приблизно 140 га, має піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапняку та завод із виготовлення силікатної цегли. Завод з виробництва сухих будівельних сумішей, розміститься на площі близько 6 га. У компанії також озвучили плани інвестувати у розвиток та модернізацію родовищ та пов’язаних виробництв.

Компанія використовуватиме пісок для виробництва сухих будівельних сумішей Siltek. Ще один завод Siltek «Ковальська» збудує на цій же території протягом наступних 2 років. Окрім цього, сировина буде реалізовуватися на Західній Україні, – повідомили у компанії.

Промислово-будівельна група «Ковальська» – займається виготовленням будівельних матеріалів та будівництвом. Під брендом Siltek ПБГ «Ковальська» виготовляє понад 100 видів сухих і рідких будівельних сумішей: шпаклівки, штукатурки, стяжки, фарби, ґрунтовки, герметики та монтажні піни тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають