9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Корейська UNINK зацікавлена у будівництві Любельської шахти та залізниці між Варшавою та Львовом

Корейська компанія UNINK цікавиться проектами будівництва Любельської вугільної шахти та залізниці між Варшавою та Львовом, повідомив віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль на брифінгу в рамках виставки “EXPO 2017.ASTANA. FUTURE ENERGY”

Делегат з Кореї тиждень працював на нашому стенді. У результаті він повідомив, що відібрано 15 проектів, опрацьовувати які приїде делегація вже в Україні. Серед проектів, які їх зацікавили – будівництво Любельській вугільної шахти, карпатська ВЕС на 36 , 3 МВт, сонячна електростанція ЛОКДЦ, Сколівська ВЕС на 39,6 МВт, будівництво євроколії Варшава-Львів, – сказав віце-президентТоргово-промислової палати Сергій Свистіль.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Також він додав, що інтерес до проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні проявили також компанії з Малайзії.

Як повідомлялося, виставка EXPO 2017 проходила в Астані з початку червня, її відвідали близько 4 млн людей, в тому числі 0,5 млн чоловік з-за меж Казахстану. Український стенд на виставці без використання державних коштів організувала Торгово-промислова палата.

Останні новини:

Зараз читають