9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Компанія T.B. Fruit побудує на Львівщині спиртовий завод

Компанія T.B. Fruit, яка є найбільшим переробником ягід та фруктів в Україні, має намір побудувати спиртовий завод, який виготовлятиме технічний спирт шляхом переробки відходів зі стічних вод.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agravery.

Такий невеликий спиртзавод не потребує великих інвестицій, тому це більше для того, щоб відходи зі стічних вод можна було переробляти і отримувати додатковий прибуток. Ми будемо виробляти все, де присутній технічний спирт, – заявив власник групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовський.

За словами власника у компанії планують відкрити новий завод через рік. Потужності виробництва, як і місце, де збудують підприємство – наразі невідомі. Інвестиції в завод можуть становити близько 800 тис. доларів.

T.B.Fruit є вертикально інтегрованою міжнародною групою компаній з замкнутим циклом виробництва (вирощування сировини – переробка – транспортування). До складу групи входять 3 500 га власних садових угідь, сім заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес.

Останні новини:

Зараз читають