9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Компанія “Лемтранс” інвестує $15 мільйонів в будівництво нового залізничного хабу на кордоні з Польщею

Компанія “Лемтранс”, найбільший приватний вагонний оператор України, інвестує близько 15 мільйонів доларів в залізничний логістичний хаб на базі ТОВ “Мостиська драй порт” у Львівській області.

Gередає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В “Лемтранс” розраховують, що хаб прийме перші поїзди вже в кінці поточного року.

Після остаточної реалізації проєкту регіон отримає понад 50 робочих місць, а також збільшить свій інвестиційний потенціал.

Проєкт універсального термінала буде реалізований на території колишньої нафтобази поблизу залізничної станції “Мостиська-2” за декілька кілометрів від кордону України та Польщі.

Після завершення будівництва вантажоперевізники та вантажовідправники отримають можливість швидкої перевалки контейнерів з залізничних вагонів колії 1520 на колію 1435 і навпаки.

Це дозволить терміналу “Мостиська” в майбутньому стати основним транспортним хабом між регіонами Україна-Азія і Європейською термінальною мережею, а також зможе залучити в Україну додатковий транзит з Китаю.

В “Лемтранс” очікують, що після відкриття хабу в регіоні істотно зросте попит на логістичні та складські послуги.

“Придбання частки “Мостиська драй порт” дозволить компанії “Лемтранс” розширити свої можливості. Логістичний хаб в Мостиській органічно впишеться в бізнес-структуру нашої компанії, доповнивши її. Ми впевнені, що такий проєкт може дати поштовх розвитку всієї галузі вантажних залізничних перевезень України”, – пояснив генеральний директор компанії “Лемтранс” Володимир Мезенцев.

blank
Фото: ЦТС

“Немає сумнівів, що подібний об’єкт може стимулювати розвиток не тільки міста, а й усього регіону. Після відкриття хабу тут істотно зросте попит на логістичні та складські послуги. А це значить – додаткові інвестиції, податки і робочі місця” – підсумував він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають