9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Київ планує укласти інвестиційних угод на $4 млрд протягом 2018 року

У 2018 році заплановано підписання декількох десятків угод як в сфері нерухомості, так і по системним інфраструктурним проектам, загальний обсяг фінансування яких складе близько $4 млрд

Серед основних інвестиційних проектів, над яким працює Київське Інвестиційне Агентство у співпраці з Київрадою є: добудова метро на житловий масив Троєщина, продовження будівництва метро на масив Виноградарь; будівництво сучасної електростанції на основі СFB-технології; будівництво індустріального парку “Київська бізнес-гавань” та інші проекти.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна 

Плануємо презентувати інвестконкурс з будівництва канатної дороги з Поштової площі через Дніпро на Труханів острів, вартістю $ 21-22 млн. І потім – проект на сім пересадочних станцій через Березняки на Русанівку. Це дозволить городянам швидко доїхати з Русанівки або Березняків до Європейської площі, – каже генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк.

Протягом трьох останніх років інвестиційне агентство уклало 26 інвестиційних угод, в переважній більшості яких приватний інвестор взяв на себе бюджетні витрати по інфраструктурним об’єктам столиці. Наприклад, в результаті залучених інвестицій на будівництво нового медичного центру на базі міської лікарні №14 кияни отримають не тільки сучасну лікарню, – медцентр також забезпечить роботою понад 450 фахівців, а на лікування будуть приїжджати навіть іноземці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають