9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Китайська компанія СССС може стати концесіонером Чорноморської поромної переправи

Міністерство інфраструктури України запропонувало China Communications Construction Co., Ltd. (CCCC) інвестувати в українські порти. Зокрема, мова йде про участь китайської компанії в концесії поромної переправи в Чорноморську.

blankПро це повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, який в складі української офіційної делегації зараз знаходиться в Китаї. Пише ЦТС.

Закінчуємо відрядження в найбільшому порту світу – порту Шанхай. Портовий оператор – державна компанія CCCC. Запросили до інвестицій в українські порти – концесія залізнично-поромного комплексу в Чорноморську. 18.05.2017 після підписання дочірньою компанією China Harbor Engineering контракту на днопоглиблення в порту Південний, почнемо переговори, – заявив він.

Раніше аналогічну інформацію він озвучив в інтерв’ю ЦТС.

У мене були переговори з China Harbour Engineering, де я сказав:” Хлопці, ви вже отримаєте від нас 75 млн доларів за роботи з днопоглиблення в Південному. Але ми б хотіли бачити вас як стратегічну компанію, яка прийшла в Україну не тільки надавати послуги і отримувати валютну виручку, але і як інвестора. Інвестуйте! Ви природний портовий інвестор. Ви, по-перше, можете будувати в портах. По-друге, ви можете привезти вантаж”. Після підписання 18 травня контрактів на днопоглиблення, вони почнуть з нами переговори з даного питання – щодо Чорноморської переправи”, – інформував Віктор Довгань.

Ми розуміємо, що вантаж дадуть китайці, якщо вони прийдуть. Новий вантажопотік – це тільки з їх боку, – додав чиновник.

China Harbour Engineering в 2005 році об’єдналася з China Road and Bridge Corporation. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі, хоча ще в 2014 році компанія перебувала на дев’ятій позиції.

Останні новини:

Зараз читають