9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Китай готовий інвестувати в створення вантажних терміналів на західному кордоні України

Китай планує інвестиційні проекти зі створення мультимодальних вантажних терміналів на українській території на кордоні з ЄС в рамках розвитку транзиту з Євросоюзом.

У Пекіні 8-9 листопада 2018 року відбулася зустріч заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з віце-прем’єр-міністром КНР Лю Хе, керівництвом Державного комітету розвитку і реформ, а також міністерств транспорту та комерції Китаю в рамках транспортної ініціативи “Один пояс – один шлях “.

На зустрічі наголошувалося на необхідності розвитку транзиту з Китаю в ЄС.

“Китайська сторона зазначила, що в цьому році було перевезено 6500 контейнерів в Австрію і зростає вантажопотік щодо Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Плануються інвестиційні проекти зі створення мультимодальних терміналів на кордоні з ЄС (Львів, Ковель та Ужгород)”, – наголошується в повідомленні Мінінфраструктури.

Крім того, Мінінфраструктури заявляє про досягнення домовленостей про підписання угоди про автомобільний транспорт між Україною і Китаєм з заступником міністра транспорту КНР Лю Ксаомінг до травня 2019 року. Дана Угода дозволить компаніям обох країн здійснювати перевезення на території іншої держави незалежно від встановлених маршрутів, виходячи з потреби логістики та торгівлі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають