9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Хмельницький отримав 15 млн євро під будівництво сміттєпереробного заводу

Міський голова Хмельницького підписав Угоду з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку про кредитне фінансування проекту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів у місті.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Незалежний Громадський Портал.

Ми стали другим містом в Україні, яке підписало таку угоду з ЄБРР. Причому мова і про кредит у розмірі 15 млн євро і про грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 5 млн євро, – зазначив міський голова.

Позика ЄБРР розрахована до 13 років під 6%-річних у євро спрямовуватиметься на рекультивацію існуючого полігону, придбання нового обладнання для полігону та покращення системи збору та транспортування ТПВ. А також будівництва сучасного сміттєпереробного заводу очікуваною вартістю 600 млн грн.

Безповоротну допомогу витратять на підготовку регіонального плану управління твердими побутовими відходами та розробку пропозицій щодо корегування методології встановлення тарифів на захоронення та перероблювання відходів.

Для реалізації проекту місто викупить 19 земельних ділянок загальною площею 2,56 га поблизу діючого полігону твердих побутових відходів

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають