9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

“Кернел” побудує термінали в порту Чорноморськ

blank
Фото: Hyser.com.ua

Дочірні підприємства агрохолдингу «Кернел» – «Трансгрейнтермінал» і «Трансбалктермінал» – планують створення і реконструкцію терміналів, а також збільшення потужностей одноразового зберігання вантажів.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на АМПУ.

Відзначається, що 21 квітня 2017 р Адміністрація морських портів України підписала меморандум про співпрацю з «Кернел» для збільшення вантажопотоку в морському порту Чорноморськ. За умовами угоди, «Кернел» планує збільшити обсяг перевалки вантажів через морський порт Чорноморськ з 3 до 7 млн ​​т до другого півріччя 2019 р

“Трансгрейнтермінал” побудує зерновий термінал із запланованим обсягом одноразового зберігання в 300 тисяч. Т і обсягом перевалки в 3 млн т в рік. Введення в експлуатацію перевантажувальних потужностей заплановано в першому півріччі 2019 р результаті проекту буде створено 200 нових робочих місць. Надалі в планах компанії будівництво додаткової черги терміналу зі збільшенням потужностей ще на 2 млн т вантажів. «Трансбалктермінал» проведе реконструкцію терміналу для збільшення обсягів перевалки вантажів до 4 млн т на рік, – йдеться в повідомленні.

В рамках майбутнього інвестиційного договору, АМПУ візьме на себе зобов’язання по збільшенню глибин операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману, а також біля причалів № 14, 15, 16, 17 Чорноморського порту до 15 метрів. Крім того, до 16 метрів будуть збільшені глибини на підхідному каналі порту.

Угода з «Кернел» – сигнал українським і зарубіжним інвесторам про готовність АМПУ створити умови для зростання вантажопотоку. Ми забезпечимо днопоглиблення та відповідність необхідним гідротехнічних параметрам. Попереду у нас ще два меморандуми з крупними інвесторами. Ми націлені на тісну і ефективне партнерство – прозоре, зрозуміле і прогнозоване, – прокоментував підписання меморандуму керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають