9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Катар зацікавився портами “Ольвія” та “Херсон”

Катар виявив зацікавленість в концесії морських портів “Ольвія” і “Херсон”

Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала меморандум про взаєморозуміння з катарською компанією Qatar ports management company Mwani Qatar, який передбачає співробітництво, спрямоване на збільшення обсягу вантажів між морськими портами України та Катару, зокрема, експортних поставок сільськогосподарської продукції вітчизняного виробництва в Катар.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Міністерства Інфраструктури України.

Крім цього, меморандумом планується залучення катарських інвестицій в об’єкти портової інфраструктури з метою включення морських терміналів в міжнародні ланцюжки перевезень.

Підписання меморандуму відкриває шлях до подальшої реалізації багатьох проектів … в першу чергу, мова йде про концесії портів” Ольвія “і” Херсон “. Катар також дуже зацікавлений у співпраці в порту “Південний”, який згідно зі стратегією АМПУ в найближчі роки почне обробляти найбільші судна, які можуть пройти протоку Босфор, – говорить керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Міністр транспорту і комунікацій Держави Катар Д.Аль Сулейті зазначив, що перспективним для Катару є розвиток співпраці з Україною в портовій і авіаційній сферах і підтвердив намір розробити на двосторонньому рівні відкриття прямого авіаційного сполучення між Дохою та Львовом.

Останні новини:

Зараз читають