9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Італія та Китай зацікавилися розвитком швидкісного залізничного руху в Україні

Міністр інфраструктури України та голова правління АТ “Укрзалізниця” обговорили з Послом Італії в Україні Давидом Ла Чечиліа перспективи співпраці між країнами щодо розвитку високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В ході зустрічі міністр інфраструктури України Владислав Криклій, зазначив, що українська сторона зацікавлена ​​в реалізації проєкту високошвидкісного залізничного руху на території України. За попередніми оцінками, загальна довжина шляхів, яку планується побудувати в рамках цього проєкту, становить близько 2000 км.

За словами міністра, зацікавленість італійського бізнесу насамперед полягає у проєкті розробки ТЕО будівництва високошвидкісної залізниці Одеса – Київ -Львів – кордон з ЄС загальною протяжністю 896 км. Крім того, за словами Криклія, зараз також велика зацікавленість щодо цього проєкту також з боку китайських компаній.

У Міністерстві інфраструктури уточнювали, що проєкт “Високошвидкісні магістралі” передбачає будівництво нової інфраструктури для високошвидкісного залізничного руху, депо та тягових підстанцій, а також придбання 39 одиниць рухомого складу на суму 1,3 млрд дол.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають