9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Інвестиції в новий завод будматеріалів Kreisel на Львівщині склали 10 мільйонів євро

Загальна вартість проєкту будівництва заводу виробника і постачальника будівельних матеріалів і систем Kreisel в селі Піски Пустомитівського району Львівської області становить 10 мільйонів євро.

Про це повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” виконавчий директор компанії DELTA Ukraine, що забезпечує реалізацію проєкту, Вікторія Бережна. Передає Національний Промисловий Портал.

“До цього моменту ми спільно з замовником йшли з 2017 року. Особлива увага приділялася технологіям – за цей час повністю змінилися постачальники технологічного обладнання, адже завод повинен відповідати всім вимогам сучасного виробництва”, – повідомила Бережна в ході церемонії закладки першого каменю на будівництві підприємства.

При цьому вона уточнила, що загальна площа земельної ділянки, виділеної під реалізацію даного проєкту, становить 5 га.

Бережна повідомила, що через коригування проєкт двічі проходив експертизу. DELTA Ukraine разом з замовником пройшли процедури розробки та захисту проєкту ОВС (оцінка впливу на навколишнє середовище).

“Завдяки впевненості у політичній та економічній ситуації в Україні у кінці червня-2021 інвестиційний проєкт був узгоджений і виходить в фазу активної реалізації”, – уточнила вона.

Нині об’єкт отримав дозвіл на будівництво, почалися будівельні роботи. Офіційне введення в експлуатацію підприємства планується у січні 2023 року виробництво створить 50 нових робочих місць.

Для будівництва буде використовуватися сировина від локальних постачальників, а всі хімічні складові для сухих сумішей – це компоненти європейських виробників. На заводі в с. Піски буде використано нове австрійське технологічне обладнання.

Засноване у 2004 році ТОВ “Крайзель-будівельні матеріали” є дочірнім підприємством австрійської компанії Roefix AG і входить в міжнародний холдинг Fixit Gruppe, що включає 5 торгових марок: Fixit, Greutol, Hasit, Kreisel і Röfix. Холдинг є одним з провідних постачальників систем в області будівельних матеріалів, має 67 локацій в 18 європейських країнах і близько 2500 співробітників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають