9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Інвестиції Світового банку в інфраструктурні проекти в Україні становлять понад $2 млрд

Україна впроваджує 7 спільних проектів зі Світовим банком на загальну суму $2,3 млрд

Спільні зі Світовим банком проекти реалізуються за такими напрямками, як поліпшення транспортного сполучення, підтримка функціонування та безпеки руху для користувачів доріг на відібраних ділянках національної мережі доріг; фінансування розвитку вітчизняних магістральних електромереж; підвищення якості медичних послуг у відібраних областях з особливим акцентом на первинній та вторинній профілактиці серцево-судинних захворювань і раку, ефективності управління в системі охорони здоров’я;

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на finance.ua 

Крім того Світовий Банк фінансує проекти з підвищення ефективності соціальної допомоги і системи соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей; якості та ефективності послуг з водопостачання, водовідведення та утилізації твердих побутових відходів у відібраних містах України.

Окремим пунктом співробітництва є підвищення енергоефективності та якості відібраних підприємств теплокомуненерго України.

Перегляд портфеля проектів Світового банку відбувається кожні 6 місяців. Такий постійний і системний перегляд стану впровадження проектів сприяє ефективному використанню коштів, що надаються Банком. Також під час спільного перегляду портфелю проектів відбувається аналіз проблемних питань, що виникли при реалізації проектів, та пошук дієвих шляхів їх вирішення. Вибирання коштів позик в 2017 році становить $117,2 млн, порівняно з 2016 роком воно зросло на $47,6 млн, – йдеться в повідомленні Мінфіну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають