9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Інвестиції для Миколаївського морського порту

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і китайська державна корпорація COFCO International підписали меморандум про розвиток зернового терміналу компанії в Миколаївському морському порту. Про це заявив в. о. голови АМПУ Райвис Вецкаганс, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

«Тиждень тому АМПУ підписала з китайською компанією COFCO меморандум про реалізацію спільного проекту розвитку зернового терміналу та реконструкції причалу №0 в Миколаївському порту, також плануємо будівництво причалу №8. Реалізація цих проектів збільшить можливості портів по перевалці вантажів, щонайменше на 5 млн тонн на рік», – зазначив Вецкаганс в ході щорічного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» в Миколаєві в четвер 15 листопада.

Як повідомила раніше прес-служба Міністерства інфраструктури, COFCO планує інвестувати в причальні потужності Миколаївського порту і річкову логістику в Україні до $ 30 млн. Питання діяльності COFCO в Україні обговорювалося на зустрічі заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя і віце-прем’єр-міністра КНР Лю Хе в рамках ініціативи «один пояс – один шлях» в Пекіні на минулому тижні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають