9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Іноземні інвестиції в економіку України в 2016 році склали $3,8 мільярда

blank
(с) REUTERS

Це стало можливо в першу чергу завдяки роботі уряду з дерегуляції та скорочення контактів представників бізнесу з чиновниками.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України в 2016 році склав 3,8 мільярда доларів, що майже вдвічі перевищило показник 2015 року, повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів під час урядового семінару “Економічний розвиток регіонів: стратегія і інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу “. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

За словами Кубіва, все це стало можливо завдяки багатьом факторам, в першу чергу роботі уряду з дерегуляції та скорочення контактів представників бізнесу з чиновниками.

“В економіку України в 2016 році іноземні інвестори вклали 3,8 мільярда доларів, це вдвічі більше, ніж у 2015 році, – сказав Кубів. – Важливим досягненням стало те, що Україна піднялася в світових рейтингах. Подальше просування реформ – це пріоритет для уряду . У фокусі уваги – приватизація, реформа митниці, забезпечення рівних умов ведення бізнесу та подальша дерегуляція “.

За словами Кубіва, в числі важливих рішень уряду – скорочення дозволів, скорочення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, скорочення документів типу “карантинних сертифікатів”, що заощадило бізнесу близько 2 мільярдів гривень.

У планах 2017 року, зазначив Кубів, – подальше скорочення дозвільних документів, митних і валютних обмежень, а також переклад близько 70% існуючих дозволів в електронну форму.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають