9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Жовтня, 2021

Група Risoil розпочала будувати унікальний двосторонній пірс в порту Чорноморськ (фото)

 • Група Risoil почала будувати двосторонній пірс на зерновому терміналі в порту Чорноморськ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Фотографії, що демонструють початок робіт, опублікували в соцмережі Facebook засновник компанії Risoil S.A. Шота Хаджішвілі та гендиректор терміналів групи Risoil Євгеній Садовий.

  Зазначимо, що проєкт Risoil з будівництва нового причалу в порту Чорноморськ, був представлений в березні минулого року.

  “Передбачається проєктування двостороннього пірсу, який дасть можливість завантажувати одночасно 2 судна, в результаті чого обсяг перевалки збільшиться на 60 тисяч тонн на добу. Реалізація проєкту також дозволить збільшити вантажообіг компанії та надходження до бюджетів усіх рівнів”, – зазначили в Risoil S.A.

  На цей час вже стартували будівельні роботи.

  “Ми отримали всі необхідні дозволи та погодження. Нарешті, ми будуємо – виходимо на воду із забиванням паль”, – повідомив генеральний директор терміналів групи Risoil Євгеній Садовий.

  “Risoil будує власну гідротехнічну споруду для забезпечення суден з осадкою до 15 метрів”, – підкреслив він.

  Орієнтовна вартість проєкту перевищує 1 мільярд гривень.

  “Ми будемо здійснювати одночасне навантаження зернових обсягом до 3000 тонн на годину на будь-яку сторону пірсу, або вантажити два судна з обох сторін пірсу з продуктивністю 1500 тонн на годину. Причому завантаження можна вести в будь-якій комбінації, регулюючи види вантажів і пропорції вантажопотоків на обидві сторони пірсу. На сьогоднішній день двостороннього пірсу, який забезпечував би можливість одночасно обробляти два судна з двома різними вантажами, в портах України немає”, – додав Садовий.

  Згідно з проєктом, типовими розрахунковими суднами на початковому етапі стануть судна типорозміру Panamax, але в перспективі, після проведення днопоглиблювальних робіт, термінал зможе обробляти судна Post Panamax дедвейтом до 120 тисяч тонн.

  Для двостороннього пірса буде поставлена ​​суднонавантажувальнасистема на шість стріл, кожна продуктивністю до 1500 тонн на годину, а також пневматичний суднорозвантажувач номінальною продуктивністю 600 тонн на годину.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  Новий сучасний цех відкрила птахофабрика на Волині

  Володимир-Волинська птахофабрика 21 жовтня відкрила цех з виготовлення м'ясо-кісткового борошна. Він входить в проєкт будівництва нового Переробного комплексу, який підприємство розпочало у...

  “Інтерпайп” сплатив понад два мільярди гривень податків і зборів з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-вересні 2021 року перерахувала 2,22 мільярда гривень податків і зборів, що на 13% перевищує показник аналогічного періоду...

  У Нетішині зариблюють водойму-охолоджувач Хмельницької АЕС

  У Нетішині Хмельницької області проводять зарибнення водойми-охолоджувача однойменної АЕС, яке триває протягом місяця, з 18 жовтня по 15 листопада.

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на вулиці Пулюя, 15. Його мешканці...

  Міжнародна компанія NEQSOL Holding подала заявку на купівлю частки найбільшого українського виробника цементу

  Міжнародна група NEQSOL Holding, яка володіє мобільним оператором Vodafone Україна, подала заявку в Антимонопольний комітет на купівлю пакета акцій найбільшого українського виробника цементу ПрАТ...

  Морські порти України з початку року перевалили понад 106 мільйонів тонн вантажів

  Морські порти України в січні-вересні 2021 року скоротили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,7%, або на 12,67...

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на...

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.