9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Група Risoil розпочала будувати унікальний двосторонній пірс в порту Чорноморськ (фото)

Група Risoil почала будувати двосторонній пірс на зерновому терміналі в порту Чорноморськ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Фотографії, що демонструють початок робіт, опублікували в соцмережі Facebook засновник компанії Risoil S.A. Шота Хаджішвілі та гендиректор терміналів групи Risoil Євгеній Садовий.

Зазначимо, що проєкт Risoil з будівництва нового причалу в порту Чорноморськ, був представлений в березні минулого року.

“Передбачається проєктування двостороннього пірсу, який дасть можливість завантажувати одночасно 2 судна, в результаті чого обсяг перевалки збільшиться на 60 тисяч тонн на добу. Реалізація проєкту також дозволить збільшити вантажообіг компанії та надходження до бюджетів усіх рівнів”, – зазначили в Risoil S.A.

На цей час вже стартували будівельні роботи.

“Ми отримали всі необхідні дозволи та погодження. Нарешті, ми будуємо – виходимо на воду із забиванням паль”, – повідомив генеральний директор терміналів групи Risoil Євгеній Садовий.

blank

“Risoil будує власну гідротехнічну споруду для забезпечення суден з осадкою до 15 метрів”, – підкреслив він.

Орієнтовна вартість проєкту перевищує 1 мільярд гривень.

“Ми будемо здійснювати одночасне навантаження зернових обсягом до 3000 тонн на годину на будь-яку сторону пірсу, або вантажити два судна з обох сторін пірсу з продуктивністю 1500 тонн на годину. Причому завантаження можна вести в будь-якій комбінації, регулюючи види вантажів і пропорції вантажопотоків на обидві сторони пірсу. На сьогоднішній день двостороннього пірсу, який забезпечував би можливість одночасно обробляти два судна з двома різними вантажами, в портах України немає”, – додав Садовий.

blank

Згідно з проєктом, типовими розрахунковими суднами на початковому етапі стануть судна типорозміру Panamax, але в перспективі, після проведення днопоглиблювальних робіт, термінал зможе обробляти судна Post Panamax дедвейтом до 120 тисяч тонн.

Для двостороннього пірса буде поставлена ​​суднонавантажувальнасистема на шість стріл, кожна продуктивністю до 1500 тонн на годину, а також пневматичний суднорозвантажувач номінальною продуктивністю 600 тонн на годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають