9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Французька компанія проведе модернізацію системи водопостачання у Маріуполі

Кабінет Міністрів України підписав з французькою компанією “Натіксіс” (Natixis) Угоду про офіційну підтримку проєкту з постачання питної води в місті Маріуполі. Угода регулює умови використання та погашення кредиту, який буде наданий урядом Франції в особі компанії Natixis в розмірі, що не перевищує 64 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства Фінансів України.

Зазначений проєкт входить в пріоритети уряду України. Його реалізація дозволить місту Маріуполю поліпшити якість послуг з надання питної води, що мають життєво важливе значення для 450-тисячного населення міста, – сказано в повідомленні.

Реалізовувати проєкт буде комунальне підприємство “Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”. Проєкт буде включати будівництво і запуск в Маріуполі сучасних фільтрувальних станцій, а також модернізацію існуючої системи централізованого водопостачання та водовідведення для скорочення витрат питної води та скидання каналізаційних вод в навколишнє середовище

Франція надасть для реалізації проєкту кредит на термін до 30 років з пільговим періодом 10 років. Відсоткова ставка після завершення пільгового періоду складе 0,08% річних. Погашення основної суми кредиту передбачено 40 рівними платежами кожні 6 місяців. Завершення фінансування, а відповідно і реалізація проєкту повинна завершитися до 31 липня 2025 року.

Нагадаємо, що у квітні 2019-го року Верховна Рада ратифікувала договір між урядами України та Франції щодо офіційної підтримки проєкту з постачання питної води в місто Маріуполь. Президент Петро Порошенко підписав закон 16 травня того ж року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають