9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Fozzy інвестує $160 млн у розвиток мережі магазинів “Сільпо” та “Фора”

З метою розвитку мереж супермаркетів “Сільпо” та “Фора” Fozzy group отримає довгостроковий кредит в розмірі $ 60 млн від ЄБРР. Загальна вартість проєкту становить понад 160 млн доларів США. Проєкт передбачає реалізацію стратегії Fozzy Group по розширенню роздрібних операцій і підвищенню стійкості бізнесу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ІnVenture.

В рамках проєкту планується підвищити ефективність використання енергії та ресурсів, зокрема шляхом впровадження безфреонового охолодження, ефективної вентиляції, опалення, освітлення, а також використання сучасних технологій поводження з відходами. Крім того проєкт також передбачає розширення присутності мереж супермаркетів Fozzy Group в регіонах з нерозвиненою системою продуктових супермаркетів.

Fozzy Group об’єднує мережу супермаркетів Сільпо, магазинів Фора, гуртових гіпермаркетів Fozzy, дискаунтера Thrash !, фармацевтичних супермаркетів “Біла ромашка”, магазинів електроніки Ringoo. Крім того до активів групи належить Ніжинський консервний завод, птахофабрика “Варто”, кілька ресторанів і туристичних агентств “Сільпо Вояж”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають