9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: Сіль із Соледарської громади продаватимуть у Європу

У Соледарській громаді на ДП «Артемсіль» запустили нове виробництво  – лінії з очищення та пакування харчової солі

З метою переорієнтації на ринок ЄС на підприємстві вклали кошти в нову лінію очищення за допомогою фотосинтезу та в подальше пакування в нові картонні пачки обсягом 1 кг та 500 грамів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Децентралізація

Сума основних інвестицій в закупівлю італійського обладнання склала, потужність двох нових ліній становить 120 пачок за хвилину.  Нова лінія зробить зовнішній вид солі більш привабливим, а вміст NaCl виріс до 99%, що відповідає європейським стандартам.

Випуск білішої солі дозволить експортувати харчовий продукт на європейські ринки, попереду велика робота з налагодження взаємин з потенційними партнерами, вже укладені попередні домовленості про постачання солі до країн Балтії, Білорусі, Угорщини та Болгарії. На українському ринку нова продукція з’явиться у II кварталі поточного року.

Запуск нового виробництва  міський голова Соледару назвав важливою для громади подією, адже ДП «Артемсіль» є бюджетоутворюючим підприємством.

Вони здійснили справжній переворот в технічному оснащенні виробництва. Цього чекали довгі роки, завдяки новому обладнанню можна сміливо йти уперед та опановувати європейський ринок, – наголосив міський голова Соледару Олександр Степаненко

На підприємстві працюють 3 тис. людей, тільки минулого року тут двічі підвищували заробітну платню, а це означає не тільки покращення життєвого рівня місцевого населення, але й збільшення суми податків у місцевий бюджет.

Останні новини:

Зараз читають