9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Березня, 2021

“Фармак” інвестував 50 мільйонів євро у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів

 • Фармацевтична компанія “Фармак” інвестувала EUR50 мільйонів у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів, який дасть змогу збільшити випуск стерильних рідких лікарських засобів удвічі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як повідомляється у пресрелізі компанії, новий виробничий корпус, відкритий до 95-річчя компанії, — побудована із нуля семиповерхова будівля, де розміщено понад 20 одиниць основного технологічного устаткування і майже 100 інженерного.

  Нове виробництво оснащене лініями потужністю до 36 тис. ампул, 12 тис. флаконів, 7,5 тис. небул і 3,6 тис. пластикових флаконів на годину.

  Під час проєктування була застосована технологія тривимірного моделювання та візуалізації архітектури будівлі та ландшафтного оформлення.

  Як повідомила голова наглядової ради АТ “Фармак” Філя Жебровська, у новому корпусі випускатимуться, зокрема, ліки, які необхідні для подолання наслідків COVID-19 – “Пропофол” і “Дексаметазон”, що пройшов недавно перекваліфікацію ВООЗ.

  Жебровська зазначила, що за останні п’ять років “Фармак” збільшив обсяги виробництва на 59%, відкрив новий завод із виготовлення АФІ у місті Шостці, відкрив виробництво супозиторіїв, дільницю з виготовлення твердих лікарських засобів, запустив нову пакувальну лінію твердих форм та лінію пакування саше, розпочали виробництво очних суспензій.

  “Розуміючи, що майбутнє фармацевтики за складними розробками, ми запустили інноваційний R&D комплекс і дослідно-промислову дільницю біотехнологічного напряму. Ми зробили кардинальний прорив у компанії та в галузі за 25 років. На сьогодні горизонт планування у “Фармак” – 7-10 років. Це нові виклики, нові можливості, нові напрями. Відкриваючи сучасний комплекс, ми робимо крок у майбутнє, адже ліки для сучасної людини мають виготовлятися на сучасному високотехнологічному обладнанні. Українці гідні найкращих технологій і найкращої якості”, – сказала вона.

  На нових дільницях планується випускати розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій в ампулах об’ємом 1 мл, 2 мл, 3 мл, 5 мл, 20 мл, розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій у флаконах об’ємом 20 мл, 50 мл, 100 мл, інгаляційні розчини у небулах об’ємом 2 мл, 4 мл і очні краплі в пластикових флаконах об’ємом 10 мл.

  У новому цеху працюватимуть три дільниці, зокрема дві дільниці почнуть функціонувати у 2021 році, третя — у 2022 році.

  Нове виробництво оснащене інноваційним обладнанням провідних світових брендів, зокрема постачальником лінії наповнення РЛЗ традиційно стала компанія Bosch, дві лінії приготування розчинів поставила італійська компанія Tecninox. Система підготовки елементів обладнання та матеріалів — стерилізатори та мийні машини від швейцарської компанії Belimed, система підготовки чистих середовищ: генерація води очищеної — від польських партнерів CM Systems; система отримання води для ін’єкції та чистої пари — від німецьких колег, компанії Pharmatec Bosch.

  Інші європейські бренди, постачальники додаткового обладнання: холодильні машини — Bluebox (Італія), ізолятор для наважок високоактивних речовин — Telstar (Англія), вагове обладнання — Mettler Toledo (Німеччина), VHP-камери Fedegari (Італія), ламінари — УНІтехнології (Україна), кондиціонери GEA (Чехія), конструкції чистих приміщень — Klimaoprema (Хорватія), підготовка одягу (прання), Miele та інше.

  “На сьогодні “Фармак” – це дзеркало можливостей української фармгалузі на міжнародній арені. Ми експортуємо продукцію до понад 25 країн. Компанія змогла цього досягти завдяки кропіткій праці та постійному розвитку”, – наголосила Жебровська.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів потужністю 25 МВт на березень...

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального мосту планують завершити до кінця...

  Морські порти України перевалили понад 20 мільйонів тонн вантажів з початку року

  Портові оператори у морських портах України в січні-лютому 2021 року обробили 20,583 млн тонн вантажів, що на 6,538 млн тонн або на...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.Розглядається можливість доопрацювати проєкт...

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Зараз читають

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова,...

  У 2021 році в Україні буде відремонтовано та побудовано 4,5 тисячі кілометрів доріг державного значення

  У 2021 році в Україні заплановано відремонтувати близько 4,5 тисяч кілометрів автомобільних доріг державного значення.

  “Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

  ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" приєднався до "Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро...