9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Жовтня, 2021

“Фармак” інвестував 50 мільйонів євро у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів

 • Фармацевтична компанія “Фармак” інвестувала EUR50 мільйонів у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів, який дасть змогу збільшити випуск стерильних рідких лікарських засобів удвічі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як повідомляється у пресрелізі компанії, новий виробничий корпус, відкритий до 95-річчя компанії, — побудована із нуля семиповерхова будівля, де розміщено понад 20 одиниць основного технологічного устаткування і майже 100 інженерного.

  Нове виробництво оснащене лініями потужністю до 36 тис. ампул, 12 тис. флаконів, 7,5 тис. небул і 3,6 тис. пластикових флаконів на годину.

  Під час проєктування була застосована технологія тривимірного моделювання та візуалізації архітектури будівлі та ландшафтного оформлення.

  Як повідомила голова наглядової ради АТ “Фармак” Філя Жебровська, у новому корпусі випускатимуться, зокрема, ліки, які необхідні для подолання наслідків COVID-19 – “Пропофол” і “Дексаметазон”, що пройшов недавно перекваліфікацію ВООЗ.

  Жебровська зазначила, що за останні п’ять років “Фармак” збільшив обсяги виробництва на 59%, відкрив новий завод із виготовлення АФІ у місті Шостці, відкрив виробництво супозиторіїв, дільницю з виготовлення твердих лікарських засобів, запустив нову пакувальну лінію твердих форм та лінію пакування саше, розпочали виробництво очних суспензій.

  “Розуміючи, що майбутнє фармацевтики за складними розробками, ми запустили інноваційний R&D комплекс і дослідно-промислову дільницю біотехнологічного напряму. Ми зробили кардинальний прорив у компанії та в галузі за 25 років. На сьогодні горизонт планування у “Фармак” – 7-10 років. Це нові виклики, нові можливості, нові напрями. Відкриваючи сучасний комплекс, ми робимо крок у майбутнє, адже ліки для сучасної людини мають виготовлятися на сучасному високотехнологічному обладнанні. Українці гідні найкращих технологій і найкращої якості”, – сказала вона.

  На нових дільницях планується випускати розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій в ампулах об’ємом 1 мл, 2 мл, 3 мл, 5 мл, 20 мл, розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій у флаконах об’ємом 20 мл, 50 мл, 100 мл, інгаляційні розчини у небулах об’ємом 2 мл, 4 мл і очні краплі в пластикових флаконах об’ємом 10 мл.

  У новому цеху працюватимуть три дільниці, зокрема дві дільниці почнуть функціонувати у 2021 році, третя — у 2022 році.

  Нове виробництво оснащене інноваційним обладнанням провідних світових брендів, зокрема постачальником лінії наповнення РЛЗ традиційно стала компанія Bosch, дві лінії приготування розчинів поставила італійська компанія Tecninox. Система підготовки елементів обладнання та матеріалів — стерилізатори та мийні машини від швейцарської компанії Belimed, система підготовки чистих середовищ: генерація води очищеної — від польських партнерів CM Systems; система отримання води для ін’єкції та чистої пари — від німецьких колег, компанії Pharmatec Bosch.

  Інші європейські бренди, постачальники додаткового обладнання: холодильні машини — Bluebox (Італія), ізолятор для наважок високоактивних речовин — Telstar (Англія), вагове обладнання — Mettler Toledo (Німеччина), VHP-камери Fedegari (Італія), ламінари — УНІтехнології (Україна), кондиціонери GEA (Чехія), конструкції чистих приміщень — Klimaoprema (Хорватія), підготовка одягу (прання), Miele та інше.

  “На сьогодні “Фармак” – це дзеркало можливостей української фармгалузі на міжнародній арені. Ми експортуємо продукцію до понад 25 країн. Компанія змогла цього досягти завдяки кропіткій праці та постійному розвитку”, – наголосила Жебровська.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Прийнято закон про європейські вимоги у сфері дитячого харчування

  Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agroday.

  Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

  У рамках проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на території Авдіївської центральної міської лікарні...

  На Полтавщині 4 цукрові заводи вже переробили 235 тисяч тонн сировини

  Цукрові заводи Полтавщини станом на 22 жовтня 2021 р. переробили 235 тис. та сировини та виготовили 32 тис. та цукру.

  Новий сміттєпереробний завод побудують на Волині

  У одній із громад Ковельського району побудують сміттєпереробний завод. Домовленість з австрійськими інвесторами про підписання угоди про наміри досягнули в результаті круглого...

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів. Передає Національний Промисловий Портал з...

  За 9 місяців доходи Укртелекому зросли на 7%

  Укртелеком опублікував фінансовий звіт за підсумками 9 місяців 2021 року. Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

  На продаж за сім мільярдів гривень виставлено один з найвідоміших довгобудів Києва

  Відомий київський довгобуд - хмарочоси Sky Towers - виставлять на продаж за понад сім мільярдів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Український супутник Січ-2-30 отримав міжнародну реєстрацію для запуску в грудні

  Міжнародний союз електрозв’язку підтвердив реєстрацію частотно-орбітального ресурсу нового українського космічного супутника «Січ-2-30». Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  На Херсонщині продали солезавод

  Відбувся онлайн-аукціон з приватизації Геройського дослідно-промислового підприємства. На солезавод у Скадовському районі претендували 9 учасників торгів.

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає.