9.5 C
Alba Iulia
Субота, 12 Червня, 2021

“Фармак” інвестував 50 мільйонів євро у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів

 • Фармацевтична компанія “Фармак” інвестувала EUR50 мільйонів у новий виробничий корпус стерильних рідких лікарських засобів, який дасть змогу збільшити випуск стерильних рідких лікарських засобів удвічі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як повідомляється у пресрелізі компанії, новий виробничий корпус, відкритий до 95-річчя компанії, — побудована із нуля семиповерхова будівля, де розміщено понад 20 одиниць основного технологічного устаткування і майже 100 інженерного.

  Нове виробництво оснащене лініями потужністю до 36 тис. ампул, 12 тис. флаконів, 7,5 тис. небул і 3,6 тис. пластикових флаконів на годину.

  Під час проєктування була застосована технологія тривимірного моделювання та візуалізації архітектури будівлі та ландшафтного оформлення.

  Як повідомила голова наглядової ради АТ “Фармак” Філя Жебровська, у новому корпусі випускатимуться, зокрема, ліки, які необхідні для подолання наслідків COVID-19 – “Пропофол” і “Дексаметазон”, що пройшов недавно перекваліфікацію ВООЗ.

  Жебровська зазначила, що за останні п’ять років “Фармак” збільшив обсяги виробництва на 59%, відкрив новий завод із виготовлення АФІ у місті Шостці, відкрив виробництво супозиторіїв, дільницю з виготовлення твердих лікарських засобів, запустив нову пакувальну лінію твердих форм та лінію пакування саше, розпочали виробництво очних суспензій.

  “Розуміючи, що майбутнє фармацевтики за складними розробками, ми запустили інноваційний R&D комплекс і дослідно-промислову дільницю біотехнологічного напряму. Ми зробили кардинальний прорив у компанії та в галузі за 25 років. На сьогодні горизонт планування у “Фармак” – 7-10 років. Це нові виклики, нові можливості, нові напрями. Відкриваючи сучасний комплекс, ми робимо крок у майбутнє, адже ліки для сучасної людини мають виготовлятися на сучасному високотехнологічному обладнанні. Українці гідні найкращих технологій і найкращої якості”, – сказала вона.

  На нових дільницях планується випускати розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій в ампулах об’ємом 1 мл, 2 мл, 3 мл, 5 мл, 20 мл, розчини, емульсії, суспензії для ін’єкцій у флаконах об’ємом 20 мл, 50 мл, 100 мл, інгаляційні розчини у небулах об’ємом 2 мл, 4 мл і очні краплі в пластикових флаконах об’ємом 10 мл.

  У новому цеху працюватимуть три дільниці, зокрема дві дільниці почнуть функціонувати у 2021 році, третя — у 2022 році.

  Нове виробництво оснащене інноваційним обладнанням провідних світових брендів, зокрема постачальником лінії наповнення РЛЗ традиційно стала компанія Bosch, дві лінії приготування розчинів поставила італійська компанія Tecninox. Система підготовки елементів обладнання та матеріалів — стерилізатори та мийні машини від швейцарської компанії Belimed, система підготовки чистих середовищ: генерація води очищеної — від польських партнерів CM Systems; система отримання води для ін’єкції та чистої пари — від німецьких колег, компанії Pharmatec Bosch.

  Інші європейські бренди, постачальники додаткового обладнання: холодильні машини — Bluebox (Італія), ізолятор для наважок високоактивних речовин — Telstar (Англія), вагове обладнання — Mettler Toledo (Німеччина), VHP-камери Fedegari (Італія), ламінари — УНІтехнології (Україна), кондиціонери GEA (Чехія), конструкції чистих приміщень — Klimaoprema (Хорватія), підготовка одягу (прання), Miele та інше.

  “На сьогодні “Фармак” – це дзеркало можливостей української фармгалузі на міжнародній арені. Ми експортуємо продукцію до понад 25 країн. Компанія змогла цього досягти завдяки кропіткій праці та постійному розвитку”, – наголосила Жебровська.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10...

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства виробника у Польщі.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка розпочнеться у Києві 15 червня...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів - підприємством було підписано договір...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

  Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

  Термінал Ніка-Тера встановив два нових рекорди швидкості навантаження зернових

  Термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, встановив відразу два нових рекорди швидкості навантаження зернових вантажів - рекорди встановлені під час завантаження...

  Зараз читають

  На Харківщині споруджують новий шляхопровід на дорозі Київ-Харків-Довжанський (відео)

  У Харківській області, на дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський біля села Гракове будують новий міст.

  Компанія «Бас Мотор» анонсувала співпрацю з китайськими та австрійськими компаніями щодо складання електротранспорту в Україні

  Генеральний директор ТОВ «Бас Мотор» Олег Міщенко заявив про підписання дистриб’юторського контракту з китайською компанією Zonson Smart...

  Термінал Ніка-Тера встановив два нових рекорди швидкості навантаження зернових

  Термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, встановив відразу два нових рекорди швидкості навантаження зернових вантажів -...

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...