9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

EuroChem інвестувала 11,6 млн гривень у виробництво технологічного добрива на Тернопільщині

З 3 квітня 2018 року в місті Кременець компанія EuroChem Group AG почала виробляти унікальне водорозчинне добриво

Провідна світова компанія з виробництва добрив EuroChem Group AG інвестувала більш ніж $438 тис. у переобладнання та відновлення виробничої бази на своєму майданчику у м. Кременець.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії

Виробництво водорозчинного добрива Entec solub — це вже другий етап розвитку виробничого майданчику у м.Кременець. На тому ж майданчику компанія також виробляє високоефективне азотне добриво з інгібітором азоту, українського виробництва, що експортується в Угорщину та Молдову.

Всього у 2016-2017 роках EuroChem Group AG інвестувала більше $4,1 млн у розвиток виробничих майданчиків, 4 великих складів мінеральних добрив та агро-центрів у Казатині, Бурині, Балаклеї та Кремінці. За той же період компанія сплатила більше 2,2 млн грн податків та зборів до бюджетів України різного рівня та працевлаштувала майже 200 громадян України, які обслуговують більше 1000 клієнтів. Ще раніше, прагнучи розвивати бізнес в Україні, EuroChem Group AG інвестувала $20 млн, придбавши мережу агро-центрів в різних регіонах країни, у американської Mosaic company, — йдеться у повідомленні компанії.

Також, у 2018-2021 роках EuroChem Group AG планує зробити більше $40 млн капітальних інвестицій у розвиток мережі дистрибуції та модернізацію виробництва високотехнологічних добрив з інгібіторами пролонгованої дії, встановлюючи сучасне обладнання, додаткові установки аспірації, реконструюючи залізничні колії, склади та інше.

EuroChem Group AG є одним з провідних виробників добрив у світі, підприємства якого виробляють переважно азотні і фосфорні добрива, а також продукцію органічного синтезу та залізорудний концентрат.

Останні новини:

Зараз читають