9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Дитячу бібліотеку в Деснянському районі столиці перетворять на сучасний бібліохаб

У Деснянському районі Києва в приміщенні бібліотеки для дітей № 115 на вул. Бальзака, 28 створять сучасний бібліохаб «Бібліо Smart Space».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Большой Киев.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Деснянської РДА Геннадій Заболотний.

За його словами, «Бібліо Smart Space» – це інноваційний проект, який покликаний створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції і модель обслуговування користувачів бібліотеки.

Приміщення нової бібліотеки буде складатися з двох поверхів: на першому розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна і санітарні приміщення; на другому – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення.

«Бібліо Smart Space» буде розділений на зони: сучасних комп’ютерних технологій, літературно-художню, творчу, виставкову, розвиваючу для дошкільнят. Тут будуть зони для саморозвитку, вивчення іноземних мов, для відпочинку.

У бібліохабі будуть проводитися зустрічі, презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції. Психологи, педагоги, медичні працівники надаватимуть консультації для батьків.

blank

«З огляду на швидкі зміни, які відбуваються в нашому житті, бібліотека також вимагає змін в розширенні своєї ролі як центру дозвілля, самоосвіти і творчості. У бібліотеках країн світу, крім книг та періодики, користуються комп’ютерами та електронними виданнями, доступом до інтернету, до віддалених ліцензійним і відкритих інформаційних ресурсів. У таких бібліотеках змінюється зонування, колірна гамма, робочі місця для співробітників і читачів. Саме такого оновлення потребує бібліотечний простір Деснянського району», – розповів Заболотний.

За попередньою інформацією, «Бібліо Smart Space» може відкрити свої двері для відвідувачів у Всеукраїнський день бібліотек (30 вересня наступного року).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають