9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Дорожні проекти в Україні які може проспонсорувати Японія

blankЯпонське агентство міжнародного співробітництва (JICA) розглядає питання кредитування будівництва мостового переходу в Миколаєві, а також ряду автомобільних доріг в південних регіонах України.

Про це в колонці на ЦТС написав заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, повідомляє Національний промисловий портал

Зокрема, він зазначив, що японські експерти 21 лютого в Києві представили попередні результати моніторингу інфраструктурних об’єктів південних областей України. Експерти визначили наступні пріоритетні проекти дорожнього будівництва на півдні України:

– Проект будівництва Миколаївського моста;

– Дорога H-14 на ділянці Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв

– Дорога M-14 в Херсонській області, розвиток кільцевої дороги Миколаєва;

– Дорога M-15 Одеса – Рені (кордон з Румунією).

blank

Зараз, за ​​словами чиновника, важливо провести оновлення проектної документації мостового переходу в Миколаєві, кошторисна вартість якого становить 3,5 млрд грн. В. Довгань зазначив, що будівництво нового моста в Миколаєві дозволить розвантажити центр міста від транспортного потоку і поліпшить екологічну ситуацію, оскільки міст буде розташовуватися за межами міста і забезпечить сполучення між великими промисловими центрами і морськими портами України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають