9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Для Дніпра знайшли інвестора для будівництва сміттєпереробного завода за 60 млн фунтів стерлінгів

Депутати міської ради Дніпра підтримали рішення конкурсної комісії про обрання інвестора для будівництва в місті сміттєпереробного об’єкта

Інвестором стала британська компанія Stopford Projects Limited, договір із якою міська рада має підписати вже в лютому цього року. За умовами конкурсу, договір з інвестором укладається на 15 років. Після закінчення дії угоди об’єкт перейде у власність міської ради.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Дніпровської міської ради 

Сьогодні сесійним рішенням цей проект затверджений. Це дуже важливо. У нас вже є договір, за яким будуть визначені конкретні умови. Якщо чесно, мені досі в це не віриться. Тепер ми чекаємо на інвестицію, – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, що за декілька років у Дніпрі має з’явитися сміттєпереробний об’єкт, побудований коштом інвестора. Підприємство планують побудувати на території полігона «Правобережний». Такий об’єкт допоможе звести до мінімуму кількість відходів, які необхідно захороняти.

Вторинну сировину інвестор зможе використовувати на свій розсуд протягом часу дії договору. Основна технологія, яка буде застосовуватися для переробки відходів, – анаеробне зброджування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають