9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Держкомпанія з Саудівської Аравії SALIC побудує портовий термінал в Україні

blank
Фото: rbc.ua

Державна компанія Саудівської Аравії SALIC (Saudi Agricultural & Livestock Investment Company) планує будівництво портового терміналу в Україні. Про це повідомили в Мінінфраструктури.

Дане питання порушувалося 5-6 квітня в Ер-Ріяді в ході п’ятого засідання міжурядової комісії з торгово-економічного співробітництва. МІУ в українській делегації представляв заступник міністра Віктор Довгань. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Віктор Довгань представив інвеcтіціонние інфраструктурні проекти на переговорах з компанією SALIC, яка є власником агробізнесу в Україні і планує будувати портовий термінал. З Саудівським фондом розвитку та Публічним інвестфондом Королівства Саудівська Аравія обговорили доступ до дешевих кредитних коштів і портфельні інвестиції, – повідомили в міністерстві .

Там також поінформували, що на завершальному етапі перебуває підготовка до підписання угоди між урядами України та Саудівської Аравії про повітряне сполучення, яке дозволить почати прямі регулярні авіаперевезення між Києвом і Ер-Ріяд.

Сторони також домовилися почати діалог і провести переговори на рівні авіаційних служб в області сертифікації повітряних суден та авіаційної безпеки в квітні 2017 року Києві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають