9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Центральний ГЗК вкладає кошти в модернізацію дробильної фабрики

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат (ЦГЗК) направив 3,7 млн гривень на придбання нового інерційного грохоту ГІТ 52 МФ для дробильної фабрики.

Передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Грохот – один з основних видів технологічного обладнання дробильної фабрики. Його використовують для крупного поділу руди. Основне призначення нового обладнання – попереднє просіювання руди на тракті завантаження третьої стадії дроблення перед дробаркою КСД 2200», – зазначають у повідомленні Групи “Метінвест”.

Руда проходить через сита грохоту і поставляється на збагачувальну фабрику комбінату, а решта йде на дроблення. Таким чином, завдяки раціональному розподілу залізорудної продукції знижується навантаження на дробарку, а фахівці економлять час та енергоресурси.

Агрегат працює на мотор-вібраторах, у ньому встановлені вібростійкі, невеликі діаметром підшипники терміном роботи до 40 тис. годин. Обладнання може працювати безперебійно до 4,5 років і обробляти великий обсяг матеріалу.

«Встановлення нового грохоту дає змогу значно удосконалити роботу всього обладнання фабрики. Ми маємо більш точний контроль над розмірами фракцій матеріалу. Крім того, це модифіковане обладнання дозволить знизити рівень шуму та вібрації, створюваних гуркотом під час роботи. Це забезпечує більш комфортні умови праці для наших співробітників та зменшує вплив на навколишнє середовище», – зазначив начальник дробильної фабрики ЦГЗК Олександр Івашура.

Останні новини:

Зараз читають