9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Чотири українські порти отримають 5,6 млрд грн на реконструкцію причалів

 • Фото: rbc.ua

  Адміністрація морських портів України має намір в 2017-2018 роках направити 5,59 млрд грн на реконструкцію 12 причалів в 4 портах. Про це заявив начальник інженерної служби АМПУ Володимир Полухін на конференції “День розвитку портової інфраструктури”, організованої за сприяння Американської торговельної палати в Україні (АСС), передає кореспондент ЦТС .

  Найбільша сума інвестицій призначена для модернізації інфраструктури порту Південний, самого глибоководного порту в Україні. За 2,065 млрд грн АМПУ планує реконструювати тут причали № 5,6,7,8.

  Все причали після реконструкції повинні бути вирівняні в одну лінію, – зазначив Володимир Полухін.

  Глибини зазначених причалів порту Південний збільшаться в такий спосіб: № 5,6 – з 18 до 21 м, № 7 – з 14 до 19м, № 8 – з 14 до 17м. У 2017 році АМПУ планує розробити і затвердити проект реконструкції причалів.

  Більш 1,466 млрд грн буде направлено на розвиток причальної інфраструктури порту Чорноморськ. На ці кошти АМПУ проведе реконструкцію причалів № 1,2,7,8. В результаті їх глибина збільшиться до 15м з нинішніх 9,75 – 13 м. Також причали № 7,8 в перспективі можуть бути поглиблені до 16м.

  В Одеському порту буде облаштовано 2 причалу. 1,066 млрд грн буде направлено на реконструкцію причалу № 7, глибина якого збільшиться з 11,5 до 13,5м.

  Ще 332,8 млн грн буде витрачено на будівництво причалу № 1-з в Одеському порту. Цей проект вже реалізується, здана в експлуатацію перша черга.

  Цей причал історично був переданий від судноремонтного заводу. Повноцінного причалу там не було, – уточнив Полухін.

  За його словами, на цьому причалі буде побудований зерновий елеватор. Глибина біля причалу буде 12 м, з перспективою збільшення до 13,5м.

  Також АМПУ планує реконструювати причали № 3, 4 в Маріупольському порту. На цих причалах планується перевалювати зерно.

  Крім того, в 2017-2018 роках АМПУ планує підготувати ТЕО для ряду інших проектів. Йдеться про будівництво причалів № 6-10 в Бердянському порту, причалів №14а та №16 в Миколаївському порту, а також реконструкції причалів №9, 10, 11-17 в порту Чорноморськ, № 3 в порту Ізмаїл, № 12-13 в порту Одеса і № 2, 14 в порту Маріуполь.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ)...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Транспортні підприємства України з початку року перевезли 1,2 мільярда пасажирів

  Транспортні компанії України в січні-червні 2021 року перевезли 1,263 мільярда пасажирів, що на 4,2% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, повідомила...

  Харківський автозавод отримав замовлення на капремонт 20 тягачів МТЛБ

  ДП «Харківський автомобільний завод» (ХАЗ) отримало контракт Міноборони України на капітальний ремонт гусеничних тягачів МТ-ЛБ-АТ і МТ-ЛБу. Ремонт 20 тягачів коштуватиме 35...

  Зараз читають

  Бельгія передасть Україні дослідницьке судно для моніторингу Чорного та Азовського морів

  Україна отримає від Бельгії дослідницьке судно для моніторингу та проведення досліджень у Чорному та Азовському морі.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової...

  З початку року “Украерорух” сплатив 324 мільйони гривень податків і зборів

  "Украерорух" у першому півріччі 2021 року сплатив до бюджетів України всіх рівнів 324 мільйони гривень податків, зборів...

  Миколаївський суднобудівний завод спустив на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»

  У п'ятницю, 30 липня, в Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ».