9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Будівництво першої платної концесійної дороги Краківець-Броди-Рівне розпочнуть у 2022 році

Кабінет міністрів України під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля провів нараду щодо реалізації державно-приватного партнерства у рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець – Броди – Рівне.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У нараді взяли участь перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, представники Мінфіну та учасники проєкту.

“Будівництво концесійного автобану – один із найочікуваніших проєктів для країни. Автодорога Краковець – Броди – Рівне має стати першим проєктом державно-приватного партнерства у сфері будівництва та експлуатації доріг. Необхідно якнайшвидше розпочати його реалізацію”, – наголосив глава уряду.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що за маршрутом проєкту завершено збирання інформації. Проаналізовано всі матеріали, зроблено виміри інтенсивності руху та технічний дизайн, зокрема, розроблено три варіанти проходження траси.

У ході обговорення було представлено основні параметри проєкту “Краковець-Броди-Рівне”.

Протяжність дороги має становити близько 280 км, а час проходження маршруту, як прогнозується, зменшиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин.

Дорога розрахована на швидкість 130 км/год, а реалізація проєкту передбачена у три етапи.

Перші роботи мають розпочатися наступного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають