9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Бердянський порт збудує 6 причалів та 2 зернових термінала

Міністерство інфраструктури України погодило «План розвитку морського порту Бердянськ»

Документом передбачено реалізацію інвестиційних проектів з реконструкції та будівництва 6-ти причалів та 2-х зернових терміналів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Згідно з Планом розвитку морського порту Бердянськ, силами АМПУ та приватних інвесторів планується реалізувати ряд інфраструктурних проектів. Серед них реконструкція причалів №6, 7, 8 і 9, та будівництво причалів № 10 і 11 зі створенням нових територій.

Зокрема, планом передбачено реконструкцію морського портового зернового терміналу ЗАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного устаткування» з обсягом інвестицій в розмірі $ 22 млн.

Також в Плані передбачені реконструкція існуючих і будівництво додаткових потужностей зернового терміналу ТОВ «Нова Хортиця», на реалізацію яких необхідно $ 5,5 млн.

Реалізація тільки цих двох проектів передбачає створення близько 170 додаткових робочих місць.

Від розвитку і успішної роботи українських портів в Азовському морі залежить економіка регіону і життя тисяч українців. Тому ми активно сприяємо реалізації інвестиційних проектів в Бердянському і Маріупольському портах, інвестуємо в розвиток портової інфраструктури відповідно до планів інвесторів щодо розвитку існуючих терміналів і будівництва нових потужностей. Сьогодні великі інвестиційні проекти АМПУ і проекти ДПП реалізуються вже в 9 українських портах, – зазначив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають