9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Австрійці мають намір збудувати сміттєпереробний завод у Радехові

Австрійське приватне підприємство Gigajoule має намір побудувати на міському полігоні твердих побутових відходів у Радехові (Львівська область) сміттєпереробний завод.

Комплекс, який прийматиме 25 тисяч тонн відходів у рік, зведуть у рамках пілотного проекту, повідомляють на сайті Радехівської міськради. Передає EcoTown.

Завод буде утилізувати сміття виключно з міста Радехів та району, в якому проживає до 50 тисяч людей, – збільшення об’ємів переробки та площі території, з якої завозитимуть ТПВ, розглядатися не буде.

Як зазначають інвестори, сміттєпереробний завод зробить територію полігону ТПВ чистою та естетично привабливою.

«Проект покликаний забезпечити оптимальне використання території, на якій функціонуватиме комплекс, – полігон перестане псувати краєвид та перестане бути джерелом смогів чи інших неприємних запахів, – наголошують фахівці. – До вирішення ситуація із ТПВ, яка сьогодні в Україні нагадує становище в Австрії у 80-х роках, необхідно підходити комплексно: запровадити роздільний збір та вивезення сміття, його переробку та кінцеву утилізацію».

Як зазначають у Радехівській міськраді, громадські слухання щодо можливості будівництва заводу з переробки ТПВ відбудуться 6 червня.

Компанія Gigajoule працює у сфері утилізації ТПВ у Європі вже 35 років. За даними бізнес-пошукового порталу YouControl, керівником та кінцевим бенефіціаром ПП Gigajoule є австрієць Крістіан Чернер. Підприємство спеціалізується на збиранні та утилізації безпечних та небезпечних відходів, а також відновленні відсортованих відходів.

Останні новини:

Зараз читають