9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

АМПУ проведе днопоглиблення в акваторіях і на підхідних каналах портів Азова

blankАдміністрація морськихпортів України (АМПУ) проведе роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях і на підхідних каналах портів Маріуполя і Бердянська.

Підрядник буде визначений в ході тендеру, який найближчим часом буде оголошено в системі державних закупівель ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням напрес-центр АМПУ.

АМПУ сприяє розвитку і конкурентоспроможності кожного з українських портів, і днопоглиблювальні роботи в азовській акваторії — тому підтвердження. Завдяки таким проектам рівень вантажопотоків в українських портах буде рости, що є одним з ключових пріоритетів для нас. Розвиток портової інфраструктури Приазов’я і проведення тут днопоглиблення так само важливо як і в портах Великої Одеси, яке стартує з дня на день,— сказав керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

У 2017 році в Приазовському регіоні заплановано проведення днопоглиблювальних робіт обсягом 853 тис. м куб. Це дозволить уникнути замулювання акваторій і підтримувати паспортні глибини на рівні 9 м.

АМПУ здійснює днопоглиблення як силами власного флоту, так і залучаючи провідні компанії. Роботи в акваторіях портів Маріуполя і Бердянська будуть проведені підрядними організаціями; АМПУ очікує, що вони будуть реалізовані в стислі терміни.

Нагадаємо, що для розвитку інфраструктури Маріупольського морського порту, АМПУ в поточному році розпочне реконструкцію гідротехнічної частини двох причалів — № 3 і № 4.

Крім того, в кінці поточного року портовий оператор ДП «Маріупольський морський торговельний порт» почне будівництво терміналу зперевантаження зерна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають