9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

АМПУ представить проекти реконструкції причалів в портах міжнародним компаніям

Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з Американською торговою палатою (АСС) проведуть ділову зустріч з національними і міжнародними компаніями, які спеціалізуються на проектуванні та будівництві портової інфраструктури.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

АМПУ представить учасникам і компаніям-членам АСС програму будівництва і реконструкції причального фронту в українських портах, зокрема, проекти реконструкції причалів №№ 11-17 Чорноморського морпорту.

Також на зустрічі обговорять аспекти розробки прое09ктно-кошторисної документації для об’єктів будівництва і реконструкції відповідно до умов чинного законодавства України.

Свою участь у зустрічі вже підтвердили China Harbour Engineering Company Ltd., AECOM, Boskalis Terramare, Witteveen + Bos, Tebodin, Mott Macdonald, HR Wallingford, Sellhorn, Royal Haskoning DHV, CH2M Hill, Fichtner GMBH і інші компанії – світові лідери в галузі проектування . Крім того, серед учасників будуть “ЧорноморНДІпроект”, “УкрНДІМФ”, “Мортехінвест”, “Науково-дослідний інститут підземного і спеціального будівництва”, “Укрзв’язокгідрострой”, “Морбудпроект” та інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають