9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Американська компанія інвестує $100 млн у видобуток вуглеводнів в Україні

Американська інвестиційна компанія SigmaBleyzer готова вкласти у видобуток вуглеводнів в Україні $100 млн в рамках угод про розподіл продукції (УРП).

Про це повідомляє Державна служба геології надр України (Держгеонадра) з посиланням на президента SigmaBleyzer Майкла Блейзера, передає Інтерфакс-Україна.

Ми довго вивчали потенціал українських надр, особливо в сфері видобутку на нафтогазоносних ділянках. Стратегія нашої компанії – освоєння майданчиків, на яких ніколи не було промислового видобутку … Нас цікавлять площі понад 500 кв.км. на умовах СРП. На першому етапі ми готові вкласти $100 млн, – цитує його прес-служба відомства за підсумками зустрічі М.Блейзера і керівників компаній Aspect Holding, Energy Transfer з в.о. глави Держгеонадр Олегом Кирилюком.

За словами О.Кірілюка, найближчим часом уряд має намір оголосити конкурс на укладення УРП.

Інвестиційна компанія SigmaBleyzer вивчає можливість створення в Україні інвестиційного фонду, який буде орієнтований на енергетичну галузь, і зокрема, на газовидобуток.

Під управлінням SigmaBleyzer знаходяться фонди сімейства UGF (UGF I, II і III), перший з яких був створений в 1996 році, і Sigma Bleyzer Southeast European Fund IV (SBF IV) об’ємом EUR250 млн, закритий в лютому 2007 року. У 2012 році обсяг активів під управлінням оцінювався в $1 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають